дом Спорт БК “Шумен” загуби от Икономически университет Варна с 67:98

БК “Шумен” загуби от Икономически университет Варна с 67:98

0

Баскетболният клуб „Шумен” загуби с 67:98 първия мач в регион Изток на А група, сезон 2017-2018 година. След като изиграха страхотно първо полувреме, завършило само с 2 точки преднина за гостите от Варна, през второто полувреме, нашите загубиха с голяма разлика. От шуменския тим  отсъстваха трима ключови играчи за отбора – Янко Янков, Андрей Иванов и Милен Чолаков, които бяха контузени и не взеха участие в двубоя. Най-добрият играч на терена за Шумен бе Росен Иванов, който записа 13 точки, 6 борби и 5 асистенции. Миро Денчев също откри сезона с добра игра и бе най-резултатен за нашия тим с 18 точки. Антон Диков дебютира с едва 6 точки, 3 борби и 5 асистенции, но трябва да отбележим, че той игра само 19 минути. Виктор Серафимов отчете 10 точки и 4 асистенции. Следващият двубой на Шумен е гостуване в Стара Загора срещу Берое-2. Мачът е другата неделя, 22 октомври от от 17 часа.

предишна статияКметът Любомир Христов поздрави мажоретките за бронзовото отличие от Европейското първенство