дом Спорт Волов” (Шумен) с втора загуба в контролите

Волов” (Шумен) с втора загуба в контролите

0

Футболистите на „Волов” (Шумен) претърпяха втора загуба в контролите преди началото на шампионата в Трета лига – Североизточна аматьорска група.
Срещу „Черноломец 1919” (Попово) в Хитрино шуменци бяха равностоен противник през първото полувреме на приятелския двубой. Още в началото на второто полувреме селекцията на спортно-техническия тандем Илиян Станчев – Илиян Памуков взе голово предимство. Мартин Иванов порази вратата на Стефан Петков от границата на наказателното поле – 0:1. Въпреки равностойната игра в следващите минути гостите от Попово се добраха и до второ попадение. От дузпа, изпълнена прецизно от голмайстора им Тихомир Кънев, гостите поведоха 2:0. Динко Дерменджиев от гостите също записа името си сред голмайсторите в контролата. С точен удар от наказателното поле той заби топката в мрежата на „Волов” за класически резултат. В края на мача Симеон Савов реализира почетното попадение за шуменци.
Следващата контрола на „Волов” (Шумен) ще е на 5 февруари, събота с „Черно море” U19 (Варна). Ден по-късно „Черноломец 1919” (Попово) ще гостува на „Локомотив” (Горна Оряховица).