дом Спорт „Волов“(Шумен) спря устрема на Дончево

„Волов“(Шумен) спря устрема на Дончево

0

„Волов“(Шумен) надигра „Устрем“ (Дончево) с 4:0 на градския стадион в Шумен. Двубоят е от Х-тия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужена радост за домакините, които превъзхождаха съперника през целия мач. Защитник на гостите се размина с топката, Михаил Кирилов я пое очи в очи с вратаря и го прехвърли за 1:0 още в 9-ата минута. В 27-ата настана суматоха пред голлинията на гостите и Ивелин Василев удвои преднината на шуменци. При този резултат двата тима се прибраха на почивка между двете полувремена. Двадесетина минути преди края Ивелин Василев подаде пред празната врата и капитана Симеон Савов реализира за 3:0. Малко след това Ивелин Василев реализира от фаул за крайното 4:0. До края шуменци можеха да реализират още голове във вратата на „Устрем“, но пропуски на нападателите лишиха отбора от още по-изразителна победа.

предишна статияВарненка е с фрактура на нос и челюст след катастрофа до Индустриалния парк