дом Спорт „Волов“ (Шумен) с първа загуба у дома в новото първенство

„Волов“ (Шумен) с първа загуба у дома в новото първенство

0

Футболистите на „Волов“ (Шумен) загубиха у дома с 0:2 двубоя с „Черноморец“ (Балчик) в среща от IV-тия кръг от първенството в Североизточната Трета лига.
На стадион „Панайот Волов“ двата тима показаха добър футбол, като гостите използваха пълноценно изгодните си за гол ситуации. Още в началото нападателите на „Черноморец“ (Балчик) атакуваха често вратата на Йосиф Славчев, но защитата на шуменци се справяше успешно и не позволи отбелязването на гол във вратата им. Все пак в 37-та минута Габриел Вулкано вкара за 0:1. Домакините отвърнаха на предизвикателството, но пропуски пред вратата на Иван Иванов – страж на „Волов“ (Шумен) в предишното първенство остави резултата непроменен до края на първото полувреме.
През втората част отново гостите бяха по активният отбор. Шуменци и така не съумяха да направят смислени атаки с цел промяна на резултата на футболния терен. За разлика от тях гостите в 77-та минута се добраха и до втори гол. Негов автор стана Джорджио Димитров. До края мача се доигра и съвсем заслужено гостите взеха трите точки от гостуването в Шумен.
На 6-ти септември от 17.00 часа „Волов“ (Шумен) ще играе на Градския стадион „Панайот Волов“ с „Черноломец 1919“ (Попово) – среща от турнира за купата на България. Победителят от двубоя ще играе у дома с „Витоша“ (Бистрица).
В следващия V-ти кръг „Волов“ (Шумен) гостува на „Черно море“ II (Варна).
„Волов“ (Шумен) игра в следния състав: 1 Йосиф Славчев, 27 Александър Радушев, 4 Михаил Венков, 3 Николай Красимиров, 15 Михаил Кирилов, 20 Боян Димов, 6 Симеон Славов (к), 21 Христо Димитров, 19 Радослав Ковачев, 8 христо Александров, 10 Радослав Антонов
Като резерви през второто полувреме в игра влязоха: 11 Иван Цонев, 9 Ивелин Василев, 7 Божидар Пенчев и 18 Николай Борисов.

предишна статияЦърквата почита днес Св. пророк Моисей Боговидец
Следваща статияТърсят се за Германия: Пакетировачи, персонал в сферата на кетъринга…