дом Общество Областна администрация почисти стъпалата за паметника

Областна администрация почисти стъпалата за паметника

0
ДЯЛ
Снимка: Областна администрация-Шумен

Областна администрация Шумен по традиция се включи в кампанията „Да изчистим България заедно”. Областният управител Георги Жеков и служители на администрацията подкрепиха инициативата и почистиха района около стъпалата към Паметник „Създатели на българската държава“.
През 2026 г. кампанията „Да изчистим България заедно“ е част от новата мащабна инициатива на bTV Media Group – „Седмица на бъдещето“, която се провежда в периода 1 – 7 юни 2026 г. Повече от десет години доброволческата инициатива среща подкрепата на всички общини на територията на област Шумен и обединява институции, организации и граждани в името на каузата за грижата за околната среда и устойчивото развитие на средата, в която живеем.
24shumen.coom

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияОбщина Шумен се включи в кампанията „Да изчистим България заедно“

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here