дом Криминале Мъж е в болница след изгаряния от волтова дъга

Мъж е в болница след изгаряния от волтова дъга

0
ДЯЛ

В 9.52 часа е приет сигнал за ударен от ток мъж в Смядово. Към ул. “Пчелина“ е насочен екип на участъка в града. Изяснено било, че местен жител се качил да реже клони на липа в близост до жилището му. Над дървото преминавал електропровод с напрежение 10 киловолта. Отрязан от дървото клон паднал върху жиците и възникнала волтова дъга. Мъжът претърпял изгаряне от електрическия ток. Екипът от участъка в Смядово оказал съдействие за пренасяне на пострадалия до екип на Спешна помощ. Хоспитализиран е в МБАЛ-Шумен с изгаряния на ляв крак и лява ръка в различни степени, лице, корем и охлузвания по тялото.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияПламна кухненски бокс, горяха треви на „Хемус“, късо съединение в климатик подпали стая

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here