дом Спорт Кадети(16): „Шумен” отстъпи на „Черноморец”-Бургас

Кадети(16): „Шумен” отстъпи на „Черноморец”-Бургас

0

Шуменските кадети до 16 г. отстъпиха при гостуването си в Бургас на „Черноморец” със 67:54 т. в мач от 3 кръг на Елитна група – Изток. Шуменският тим е с победа, загуба и един отложен мач. За „Черноморец” това е трета победа.
Първата четвърт преимина равностойно, но „Черноморец” показа по-голяма концентрация и поведе с 19:15 т. През втората четвърт шуменска петица заигра добре в защитата, но нападението отново не бе на висота и Черноморец” я спечели със 17:13 т. В начало на второто полувреме домакините заиграха агресивно в защита и увеличиха аванса си на 17 т. преди последните 10 минути. В последната четвърт „Шумен” показа много по-добра игра и я спечели със 16:12 т., но това не беше достътчно да компенсира изоставането. На 27 ноември „Шумен” гостува на лидера в Елитна група – Изток – „Черно море Тича”. Срещата ще се играе от 12.00 ч. във варненската зала „Христо Борисов”. Присъствието ще става след представяне на „зелен сертификат”.

предишна статияГотов е коалиционният проектокабинет на Кирил Петков и Асен Василев