Георги Георгиев напусна БСП и групата на социалистите в Общински съвет-Шумен. За решението съобщи председателят на местния парламент Ася Аспарухова. Тя уведоми, че на 22 юни Георгиев е подал заявление в деловодството на Общинския съвет за напускане на групата на социалистите.
„Напуснах партията БСП и напускането на групата на БСП в Общинския съвет е естествен ход. В момента не съм член на никоя партия, засега нямам намерение да влизам в друга политическа сила, но съм готов да разговарям за политики“, обясни Георги Георгиев. Той става независим общински съветник, а групата на БСП остава с 8 души.
24shumen.com







