дом Спорт Футболистите на „Волов“ записаха пета загуба у дома

Футболистите на „Волов“ записаха пета загуба у дома

0
Снимка: Салим Салих

Футболистите на „Волов“ (Шумен) отново загубиха у дома с минималното 0:1 двубоя с втория тим на „Черно море“ (Варна) в среща от ХХ-тия кръг на Североизточна Трета лига.
Мачът се игра на стадион „Панайот Волов“ в Шумен при студено и ветровито време. Първото полувреме премина при равностойна игра, без отбелязани голове.
След почивката играта на двата тима отново бе равностойна, но все пак варненци имаха лек превес. Шуменци с новия вратар Дилян Димов играха по-спокойно в защита, но се пропукаха в 79-та минута. Марин Петков напредна мощно отляво в игралното поле на „Волов“, последва подаване към Стефан Димов, който от наказателното поле заби топката в мрежата на шуменци – 0:1.
До края на мача домакините се опитаха поне да изравнят резултата, но това не им се отдаде и двубоят завърши с минимална победа на гостите от Варна.
В следващия ХХI кръг „Волов“ гостува на „Септември 98“(Тервел).