дом Общество Факелно шествие и заря в памет на Панайот Волов

Факелно шествие и заря в памет на Панайот Волов

0
ДЯЛ
Снимка: 24shumen.com/Архив

Честванията в памет на Панайот Волов продължават днес в Шумен. Те са посветени на 150 години от гибелта на революционера и апостол на Априлското въстание.
От 12.00 до 17.00 часа в градинката на площад „Оборище“ пред паметника на Волов ще бъде обособена историческа зона. Вечерта от 18.45 часа започва факелното шествие. Колоната ще тръгне от къщата-музей „Панайот Волов“ и ще стигне до паметника на революционера. Тържествената заря-проверка започва в 20.30 часа пред бюста на Панайот Волов в центъра на Шумен.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияФК „Близнаци2022“ е шампион на Северната ОФГ-Шумен
Следваща статияБаловете преминаха спокойно и без сериозни и инциденти

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here