Дойде Гюров и „Петрохан“ замръзна. Тръгна си Гюров, „Петрохан“ не мърда. Някакъв педофилски чадър вероятно? Че всички свързани със сектата все партийци.
Бърз обзор за днес, а няма и обед.
Три трупа след убийство заради гей ревност.
24-годишна майка умира от предозиране с фентанил…
Нямате ли усещане, че цялото общество е на фентанил? Държавата също. Скована, ни напред, ни назад, ни вляво, ни вдясно. Стои като вцепенено дрогирано зомби и наблюдава събитията. Проронва думи сутрин, на обед точно обратното. Ще замразяваме заплати, няма да замразяваме. Ще бутаме сградите на „Баба Алино“, след това – няма да ги бутаме. Думи не обелва за Благо кмета, който е допуснал всичко това. Партийна секта…
Започнали ремонти на пътища – спрени плащания от месеци. Ще започваме други, ама пари няма. Ще работим, ама никой не си мърда пръста. Администрацията била тромава, тежка, огромна, ама през ден назначаваме нови и нови хора, трудова борса.
Бюджет няма, но и дума за него също.
Държава на фентанил. Плямпане, докато не падне вцепененото тяло.
Нико НИКОВ
24shumen.com







