дом Спорт Дамите на ФК „Олимпия“ с катастрофална загуба от софиянки

Дамите на ФК „Олимпия“ с катастрофална загуба от софиянки

0

Дамите на Футболния клуб „Олимпия“ (Шумен) загубиха с 1:10 отложения от VI-ти кръг двубой с ЛП „Супер Спорт“ (София). Срещата след договорка между двата футболни клуба се игра в петък след обяд при слънчево и хубаво за началото на месец ноември време.
Гостите от София още в първите минути обсадиха вратата на „Олимпия“ и за 20 минути реализираха пет бързи гола във вратата им. До края на първата част любителите на футболната игра видяха още три гола – два във вратата на „Олимпия“ и един във вратата на ЛП „Супер Спорт“.
През втората част мача се игра в по-голямата си част в игралното поле на домакините. Гостите от София реализираха още три гола за крайното 1:10.
Голмайстори в двубоя за ЛП „Супер Спорт“ бяха Весела Калинова (3), Христина Попова, Лора Димитрова (2), Вивиан Данчева, Десислава Йорданова, Емануела Найденова и Емили Николова. За „Олимпия“ гол реализира Йоана Георгиева.

В края на мача двата отбора се поздравиха и направиха снимка за спомен от двубоя.

предишна статияЗапочва проверка на пропаднал мост на АМ „Хемус”