дом Спорт „Червена звезда“ (Дренци) започна контролите с победа

„Червена звезда“ (Дренци) започна контролите с победа

0
Снимка: Салим Салих

Футболистите на „Червена звезда“ (Дренци) започнаха с победа контролните срещи преди началото на първенството в Южна „А“ Регионална група „Шумен“. В неделя контролата с „Близнаци 2022“ (Близнаци) се игра на стадиона във Венец, където ще играе срещите си през пролетта тима на село Дренци, завърши с категорична победа на символичните домакини. Двата отбора през есента не можаха да се победят, но в контролата в неделя „Червена звезда“ успя да реализира 3 гола във вратата на гостите.
Имената си на голмайстори записаха Мерт Мехмед в 52-та минута за 1:0, Дениз Ахмед в 60-та минута покачи на 2:0. Десет минути преди края Синан Юксел направи резултата класически – 3:0.
В тима на „Червена звезда“ (Дренци) на проби бяха няколко нови футболисти, които може би ще подсилят отбора в срещите през пролетта. През следващите седмици се предвиждат нови контроли.
Целта пред отбора е класиране минимум на второ място в Южна „А“ Регионална група „Шумен“ за да може тима да играе на финалите за определяне първенците в област Шумен.