дом Други „Червена звезда“ (Дренци) записа втора победа в контролен мач

„Червена звезда“ (Дренци) записа втора победа в контролен мач

0
Футболистите на „Червена звезда“ в червено-бели екипи отбелязват първия си гол Снимка: Салим Салих

Футболистите на „Червена звезда“ (Дренци) постигнаха втора победа в контрола срещу „Тошев“ (Правенци) играна в неделя във Венец. Липсата на други контроли в региона даде повод на футболните фенове да наблюдават с интерес играта на терена.
Символичните домакини явно ще са фактор в пролетния дял от първенството в Южна „А“ Регионална група „Шумен“. С обновен състав и с играта си, те спечелиха доверието не само на привържениците от село Дренци, но и от дошлите да наблюдават контролата. Същото може да се каже и за отбора на „Тошев“ (Правенци). С доста нови футболисти те също ще са „шлагера“ през пролетния дял от първенството. Контролата започна с добра игра на двата тима, които успяха да си отбележат по един гол в първото полувреме. В 30-та минута Ерхан Идриз даде предимство на „Червена звезда“ с плътен удар от рамките на наказателното поле. Две минути преди края на първата част Еркант Бюлент от гостите възстанови равенството на футболния терен.
През втората част играта беше равностойна, но в края на мача гостите се огънаха и допуснаха два гола във вратата си. Мерт Мехмед в 80-та минута изведе тима на Дренци напред в резултата. Три минути преди края, Дениз Рамадан оформи крайното 3:1.