дом Спорт „Волов-Шумен 2007“ победи категорично „Ботев“ (Нови пазар) в контрола

„Волов-Шумен 2007“ победи категорично „Ботев“ (Нови пазар) в контрола

0

Футболистите на „Волов-Шумен 2007“ победиха с категоричен резултат 4:0 отбора на „Ботев“ (Нови пазар) в първа контрола, играна на стадион „Панайот Волов“. Двата отбора ще са новаци в Североизточна Трета лига заедно с тимовете на „Аксаково“ и „Фратрия II“ (Бенковски Вн). Контролата започна на високи обороти, въпреки топлото време. Шуменци с доста утвърдени футболисти започнаха уверено и резултатите на закъсняха. В 14-та минута след изпълнение на корнер Дениз Кадир надскочи защита на „Ботев“ и с глава прати топката в мрежата на Живко Вълчев – 1:0. Две минути след това Димитър Игнатовски от рамката на наказателното поле за втори път превзе вратата на гостите – 2:0. В 35-та минута Йордан Милков (Чакала) от далечно разстояние с плътен удар изненада стража на гостите пращайки топката за трети път в мрежата – 3:0, при който резултат двата отбора се прибраха на почивката между двете полувремена.
Втората част отново премина под диктовката на шуменци. В игра бяха пуснати доста млади местни футболисти, които явно ще вземат участие в представителният тим в първенството. В 52-та минута отново след изпълнение от ъглов удар Евгени Стоянов с глава оформи крайното 4:0.
Следващата контрола на „Волов-Шумен 2007“ е на 20 юли с тима на „Септември 98“ (Тервел). Ден по-късно „Ботев“ ще приеме „Устрем“ (Дончево).
„Волов-Шумен 2007“: 12 Петър Петров, 2 Дилян Миков, 5 Евгени Стоянов, 6 Симеон Савов, 28 Радослав Ковачев, 19 Боян Димов, 90 Дениз Кадир, 17 Цветан Илиев, 7 Димитър Игнатовски, 10 Христо Станчев (капитан), 32 Йордан Милков Резерви: (14 Кяшиф Фахрединов, 3 Алекс Тодоров, 4 Александър Цанков, 15 Радослав Данчев, 9 Светльо Вичев, 8 Ха Джин, 25 Никола Николов, 66 Якуб Рамаданов, 20 Николай Борисов, 77 Валентино Николаев). Треньор Цветан Илиев.
„Ботев“ (Нови Пазар): 1 Живко Вълчев, 8 Ахмед Сабри, 4 Стефан Георгиев, 7 Габриел Загоров, 6 Николай Пантев, 15 Ростислав Миков, 16 Исмаил Исмаилов, 11 Междун Ахмедов, 9 Христо Александров, 10 Димитър Димитров, 17 Митко Митков, 12 Валентин Идрис, 20 Мерт Кенан. Треньор Михаил Венков.

предишна статияОпитаха да убият Доналд Тръмп по време на митинг, стрелецът е мъртъв