дом Спорт Тимовете на „Волов“ и „Аксаково“ премериха сили в контрола

Тимовете на „Волов“ и „Аксаково“ премериха сили в контрола

0

Футболистите на „Волов“ (Шумен) победиха с 3:2 „Аксаково“ (Аксаково) в контрола, играна на градския стадион „Панайот Волов“ в Шумен. Въпреки топлото и горещо време двата отбора изиграха доста динамичен мач с общо 5 отбелязани голове. Първото полувреме премина под пълната диктовка на шуменци, които по-често атакуваха противниковата врата. В 37-та минута неразбирателство в защитата на „Аксаково“ позволи на Дениз Кадир от рамката на наказателното поле да забие топката в мрежата на гостите – 1:0. В началото на второто полувреме Димитър Игнатовски от пряк свободен удар удвои преднината на шуменци – 2:0. В 80-та минута влезлият като резерва Йордан Милков (Чакала) отбеляза нов гол за 3:0. Отпускане в редиците на шуменци позволи на Димитър Симеонов да отбележи два гола в 82-та и 90-та минута.
Следващата контрола на „Волов-Шумен 2007“ ще е в края на идната седмица – 3 август от 18.00 часа отново на градския стадион „Панайот Волов“ в Шумен с втория тим на „Фратрия“ (Бенковски). Седмица по-късно на 10 август шуменци ще гостуват на „Черноломец“ (Попово) в среща от турнира за купата на Аматьорската футболна лига.

предишна статияЛятно творческо ателие с Деляна
Следваща статияЯсни са призьорите от Международния турнир по шахмат “Опен Шумен”