дом Криминале Тарикат подкара кола с чужди табели, друг си измайстори мотопед

Тарикат подкара кола с чужди табели, друг си измайстори мотопед

0
ДЯЛ
Снимка: 24shumen.com

Малко след 7.00 часа сутринта на 21 март служители на РУ-Каолиново спрели за проверка в село Тъкач водач на “Сеат Кордоба“ с шуменска регистрация. Автомобилът бил управляван от 56-годишен местен жител. В хода на проверката полицейските служители установили, че поставените номера за лек автомобил “Фиат”, собственост на 42-годишен мъж от същото село. За извършено престъпление е образувано досъдебно производство.
При проверка във Велики Преслав на 21 март малко преди 12.00 часа полицейски служители установили, че 25-годишен местен жител управлява мотопед с неустановена марка и модел. Превозното средство не е регистрирано по надлежния ред. За извършено престъпление е образувано досъдебно производство.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияПочерпен шофьор остана без автомобил
Следваща статияКрадци посегнаха на ракията на възрастен мъж

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here