дом Криминале Пиян шофьор предизвика катастрофа – трима са в болница

Пиян шофьор предизвика катастрофа – трима са в болница

0
ДЯЛ
Снимка: Петър Петров

На 12 юли, събота, в 18.56 часа в оперативната дежурна част на ОДМВР-Шумен е получен сигнал, че в село Ясенково е възникнал пътен инцидент. На място е изпратен екип на сектор „Пътна полиция“. По първоначални данни лек автомобил „Опел“, управляван от 41-годишен мъж от селото е навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил в товарен автомобил „Рено“, управляван от 25-годишен мъж от село Браничево. При извършена проверка с техническо средство е установено, че 41-годишният мъж е управлявал превозното средство след употреба на алкохол в кръвта, като е отчетена концентрация от 2,96 ‰.
В МБАЛ-Шумен са откарани 41-годишният водач и двама пътници на 30 и 28 години. Водачът и 30-годишният мъж са със сътресение на мозъка, а 28-годишният с фрактури на мандибула и носни кости.
Извършен е оглед. Образувано е досъдебно производство.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияПламна стърнище, изгоря лека кола, спасители помогнаха при катастрофи

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here