дом Култура Нови пазар очаква гайдари от цялата страна на конкурса „Вълшебни ритми“

Нови пазар очаква гайдари от цялата страна на конкурса „Вълшебни ритми“

0
ДЯЛ

Нови пазар ще посрещне гайдари от цялата страна на Националния конкурс „Вълшебни ритми“. Това е XXIII издание на форума, съобщиха от Общината.
Конкурсът ще бъде открит на 20 юни от 13.30 часа в зрителната зала на НЧ „Христо Ботев-1872“.
Специален гост на появата ще бъде известния гайдар Красимир Рачев. Концертът му също на 20 юни от 20.00 часа в залата на читалището.
Организатори на Националния конкурс „Вълшебни ритми“ са Министерството на културата, Община Нови пазар и НЧ „Христо Ботев-1872“.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияНЧ „Добри Войников“ със статут на национален паметник на културата

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here