дом Спорт Наградиха победителите в международния турнир и държавното първенство по издръжливост в „Кабиюк“

0
Снимка: Областна администрация-Шумен

Международен турнир и държавно първенство по издръжливост 2*, 120 км, част от календара на Българската федерация по конен спорт, се проведе днес на територията на държавното предприятие „Кабиюк“.
В международния турнир първо място спечели Христина Фурланска с Тенза. На второ място се класира Десислава Алексиева с Гамила, третото място е за Маргарит Камбуров с Импреза. Тримата спечелиха призовите места и в националния шампионат по издръжливост. Общо 33 състезатели от България и Румъния участваха в различните дистанции и категории на надпреварата.
Състезанието продължава и утре от 6.00 ч. до 15.00 ч. в „Кабиюк“.