дом Криминале Горя нива с ечемик, гасиха пламъци в сухи треви и отпадъци

Горя нива с ечемик, гасиха пламъци в сухи треви и отпадъци

0
ДЯЛ

В 13.10 часа е приет сигнал за пожар в стърнище и нива с ечемик в землището на село Миланово. На място е насочен екип на РСПБЗН- Велики Преслав. На място огнеборците заварили да гори стърнище и около 600 кв. м. неожънат ечемик. Огнеборците локализирали пламъците и спрели разпространението на пламъците към посевите. Помощ в гасенето оказал и тракторист с плуг. Спасени са 35 декара посеви с ечемик. Пламъците са ликвидирани с помощта на 3 тона вода.
Екипът е пренасочен към друго произшествие в село Кочово – пожар в сухи треви. Пламъците са ликвидирани с помощта на 1000 л вода.
Пожар в сухи треви е ликвидиран на ул “Марица“ в Нови пазар.
В обедните часове е ликвидиран и пожар в отпадъци на ул. ‘Ален мак“ в Каолиново.
Причина за възникване на всички пожари е небрежност при боравене с огън на открито.
В 19.30 часа е погасен пожар в отпадъци на ул. “Акация“ в Шумен. Пожарът е без материални загуби.
Пожар в сухи треви е ликвидиран вчера сутринта в село Кочово. Пламъците, които били на площ от около 950 кв. м. са ликвидирани с помощта на 2500 л. вода.
24shumen.com

 

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияПроф. Атанас Семов ще се срещне с шуменци утре

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here