63-годишна жена от село Пет могили е подала сигнал в полицейското управление в Каолиново за извършена кражба на златни накити. По нейни данни тя е станала за времето от 13:30 часа на 18:00 часа на 2 август. Неизвестен проникнал в жилището ѝ, което не било заключено. От скрин откраднал златни пръстени, синджири, гривна и обеци с общи тегло около 50 грама. Извършен е оглед, образувано е досъдебно производство.
Служители на РУ- Шумен разследват кражба на монети от вендинг автомат в града. Сигнал е подаден от 37-годишна жена в петък сутринта. Кражбата на монетник и каса на обща стойност 200 евро е извършена за времето от 19:30 часа на 30 юли до 10 часа на следващия ден от кафе автомат на бул.“Мадара“ в Шумен. Образувано е досъдебно производство.
24shumen.com
Този сайт използва"бисквитки", за да Ви осигурим най-доброто изживяване в уебсайта. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте съгласни и доволни.ПриемамОбщи условия