Доброволци обновиха Голямата чешма в село Златна нива. Ентусиастите са почистили коритата, чешмата е боядисана, а тревата около нея окосена. Това съобщи кметът на населеното място Ивайло Пенев.
„Така нашите жители и гостите на селото ще могат да се наслаждават на още по-приветлива и красива обстановка, отпивайки от студената вода на тази емблематична за Златна Нива чешма.
Голямата чешма е едно от местата, с които свързваме облика и духа на селото. Затова всяка грижа за нея е грижа към общия ни дом и към впечатлението, което оставяме у всеки, който ни посещава“, написа в социалната мрежа Пенев и благодари на доброволците, които върнаха приветливия облик на мястото.
24shumen.com







