дом Общество Георги Жеков: Да пазим традициите и нека неугасващият огън на познанието и...

Георги Жеков: Да пазим традициите и нека неугасващият огън на познанието и българската духовност да ни водят към нови успехи!

0
ДЯЛ

Областният управител Георги Жеков отправи поздравление по случай 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност:

Уважаеми дейци на образованието, науката и културата,
Уважаеми госпожи и господа,

Денят на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност изпълва с гордост и самочувствие сърцето на всеки българин.
На този ден с вълнение почитаме великото дело на Светите братя Кирил и Методий, прекланяме се пред техните ученици и пред всички просветители и духовници, съхранили през вековете българското слово, книжовност и култура.
Българските букви, вярата и силата на знанието са нашата идентичност, която ни обединява и вдъхновява. Да пазим традициите и нека неугасващият огън на познанието и българската духовност да ни водят към нови успехи.
Желая на всички здраве, вдъхновение и силен дух!

Честит празник!

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияДелян Пеевски: Нека знанието и познанието ни водят към по-доброто бъдеще на нашата Родина! Честит 24 май!
Следваща статия„Волов-Шумен 2007“ надигра „Рилци“ с 9:0 в … 26-минутен мач

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here