дом Общество Ремонт променя организацията на работа на гише в Община Шумен

Ремонт променя организацията на работа на гише в Община Шумен

0
ДЯЛ

Община Шумен информира, че от 26 май, вторник, гише №9 – „Териториално и селищно устройство“ няма да работи с граждани. За получаване на документи и при спешност следва да се позвъни на телефон 054/857-724.
Обслужването на граждани временно ще се извършва на гише №9 – деловодство и гражданска регистрация и на гише №8 – каса и прием на декларации, издаване на удостоверения и други административни услуги.
Временната организация на работа ще бъде в сила до приключване на ремонта.
Община Шумен полага необходимите усилия ремонтните дейности да бъдат извършени в максимално кратки срокове, без да се допускат затруднения в административното обслужване.
Актуална информация относно организацията на работа на гишетата в Центъра за административно обслужване ще бъде публикувана в сайта на Общината.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияСтуденти превърнаха пътната безопасност в забавна игра за децата

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here