дом Политика БСП възобнови своята организация в Нови пазар

БСП възобнови своята организация в Нови пазар

0
ДЯЛ
Снимка: БСП

БСП възобнови партийната си организация в Нови пазар на свое общо събрание. В присъствието на лидера на БСП Крум Зарков социалистите избраха ново ръководство на общинската си организация. Това съобщиха от централата на партията.
За председател на БСП – Нови пазар бе избрана Даниела Миронова, по чието предложение бе избран и състав на Изпълнителното бюро.

Снимка: БСП

Левите в Нови пазар избраха и председател на Контролната комисия на БСП в общината – Венета Нанкова, както и състав на комисията.
„Ще възстановим всички свои организации камък по камък и човек по човек. БСП ще участва в живота на Нови пазар и дори още по-активно, сега когато сме консолидирани. От Нови пазар до Петрич и от Видин до Синеморец ще съберем истинските социалисти, тези за които това не е кариерен трамплин, а идеал. Тези, които са непробиваемите и непримирите. Заедно с тях ще намерим и други, с които да изградим левия фронт, който в скоро бъдеще ще бъде необходим на България.“, заяви председателят на левицата пред журналисти в Нови пазар.
С него да подкрепят социалистите от общината присъстваха и зам.-председателят на БСП Атанас Мерджанов, Валери Жаблянов – член на ИБ на НС на БСП, Димитър Дъбов – член на Националния съвет на партията и председателят на БСП – Шумен Павел Караиванов.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияПринцът на жълтопаветието иде – не спирайте, не дишайте, сведете глави!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here