Директорът на ОДМВР-Шумен ст. комисар Георги Гендов и областният управител Марин Маринов проведоха работна среща. Обсъдена беше координацията между институциите преди предстоящите парламентарни избори на 19 април и взаимодействието между административните структури в областта. Това съобщиха от пресцентъра на полицията.
Директорът на ОДМВР-Шумен увери, че е създадена организация за обезпечаване на дейностите, свързани с организацията на изборния процес на територията на областта. В отговор областният управител сподели, че очаква безкомпромисни действия от страна на полицейските служители.
Уточнени бяха начините на комуникация и възможностите за реагиране при ситуации, в които се изискват съвместни действие от страна на няколко институции. Срещите до парламентарните избори ще бъдат регулярни.
24shumen.com
Този сайт използва"бисквитки", за да Ви осигурим най-доброто изживяване в уебсайта. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте съгласни и доволни.ПриемамОбщи условия