дом Криминале Пиян шофьор изтрезнява в ареста, друг подкара кола с прекратена регистрация

Пиян шофьор изтрезнява в ареста, друг подкара кола с прекратена регистрация

0
ДЯЛ

57-годишен мъж е установен да управлява лек автомобил след употреба на алкохол. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Шумен.
Проверката, от екип на “Пътна полиция”, е извършена около 21.40 часа на ул. “Хан Аспарух“ в село Друмево. Спрян е водач на лек автомобил “Мицубиши” с шуменска регистрация. Зад волана бил 57-годишен мъж от село Илия Блъсково. Лъхал на алкохол. Тестван е с дрегер, отчетени са 2,37 промила в издишания въздух. Водачът е дал кръвна проба за анализ. Задържан е за срок до 24 часа в полицейското управление в Шумен. За извършено престъпление е образувано бързо производство.
Малко след 17.00 часа вчера в село Хърсово екип на РУ-Каолиново спрял за проверка водач на лек автомобил “Мерцедес”. Зад волана бил 29-годишен мъж от същото село. След справка станало ясно, че автомобилът е с прекратена регистрация от 8 април тази година. За престъпление е образувано бързо производство.
24shumen.com

ДЯЛ

Съдържанието на 24shumen.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24shumen.com, освен, ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24shumen.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24shumen.com. Използването на графични и видео материали, публикувани в 24shumen.com е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона. 24shumen.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите. Администраторите на сайта запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

предишна статияДвама без книжки бръмчаха с нередовни автомобили
Следваща статияВременна организация на движение в участък по ул. „Раковски“

ВАШИЯТ КОМЕНТАР - Полетата НЕ са задължителни!

Please enter your comment!
Please enter your name here