Затруднено е движението на пътуващите към и от област Бургас, през територията на Шуменска област поради преминаване на два специализирани и извънгабаритни товара. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Шумен.
В момента тежкотоварните автомобили се движат с ниска скорост преди село Веселиново. Ще изминат маршрута до град Русе. Движението ще бъде затруднено в това направление поради широчината на товара. Ще бъде осигурено периодично пропускане на автомобилите, за да не се образуват колони и задръствания.
ОТ МВР призовават водачите да шофират внимателно и да спазват указанията на пътните полицаи, които са ангажирани с обезопасяване на маршрута и участъците, през които преминават товарите.
24shumen.com
Този сайт използва"бисквитки", за да Ви осигурим най-доброто изживяване в уебсайта. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте съгласни и доволни.ПриемамОбщи условия