Малко преди 19 часа в дежурната оперативна част на ОДМВР – Шумен бил приет сигнал за възникнал пътен инцидент. Съобщено било, че водач на лек автомобил „Мазда“ с великотърновска регистрация, който се движил по АМ „Хемус“ от Шумен в посока Варна близо до разклона Каспичан – Нови пазар застигнал автобус и го ударил отзад.
Следствие на удара автобусът получил повреда в двигателя. Друг автобус от фирмата пристигнал на място и пътниците са отпътували по по маршрут. Водачът на „Мазда“-та К.К./39г./ е правоспособен, тестван е за алкохол. Пробата му е отрицателна. Водачът на автобуса също е с отрицателна проба за алкохол.
Няма пострадали при пътния инцидент.
24shumen.com
Този сайт използва"бисквитки", за да Ви осигурим най-доброто изживяване в уебсайта. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте съгласни и доволни.ПриемамОбщи условия